Lukas Car - Płock - Opinie

Kupujesz Vela - pomożemy Tobie !
Gabrielo Vel satis
Forumowicz
Posty: 624
Rejestracja: 17 gru 2016, 07:05
Skąd: KUTNO
Rok: 2005
Silnik: 2.0T
Drugie auto: Renault Megane RS

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: Gabrielo Vel satis » 28 maja 2017, 11:26

Nie jest tak do końca kolorowo z tym Lukas Car i nie wiem, czy to u Pana Mateusza,czy Andrzeja,a może jeszcze wtedy byli razem. Czytałem ostrzeżenie osoby,która chciała kupić Renault Espace [podała konkretne szczegóły auta] po lifcie silnik 2.0t z przebiegiem 200 000tyś/km. A po sprawdzeniu historii auta okazało się,że auto ma przejechane ponad 350 000tyś/km. Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
sasio
Administrator
Posty: 1175
Rejestracja: 28 lis 2016, 18:48
Skąd: Szczecinek
Rok: 2002
Silnik: 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: sasio » 28 maja 2017, 15:49

Ogólnie widzisz jedni są zadowoleni i kupują tylko tam. Inni mówią co innego.
Ja miałem tylko kontakt telefoniczny gdy szukałem Vela to Pan Łukasz na każde pytanie co było robione odsyłał mnie to kontaktu z ASO bo książka prowadzona do końca, wszystko robione w serwisie, a fakt był taki że ostatni raz auto widziało serwis, cztery lata po zakupie i przebiegu 60 tysięcy. Pan był bardzo dociekliwy co w ASO powiedzieli aż później sam stwierdził że on może mi wydruk z ASO załatwić (pomijam fakt że ten wydruk oryginalny to kilka kartek z datami, miałem to do Twingo, więc każdy może sam stworzyć historię).

Jednakże gdy będę szukał polifta, po faktycznym sprawdzeniu auta i to w serwisie pod kątem historii i technicznym, jeżeli byłoby wszystko okey, wybrałbym Lucas Car bo chociaż mają jakieś pojęcie w stosunku do handlarzy i osób prywatnych
VelSatisem się nie jeździ.
VelSatisem się podróżuje!

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: milimetr58 » 28 maja 2017, 17:36

Gabrielo Vel satis pisze:Nie jest tak do końca kolorowo z tym Lukas Car i nie wiem, czy to u Pana Mateusza,czy Andrzeja,a może jeszcze wtedy byli razem. Czytałem ostrzeżenie osoby,która chciała kupić Renault Espace [podała konkretne szczegóły auta] po lifcie silnik 2.0t z przebiegiem 200 000tyś/km. A po sprawdzeniu historii auta okazało się,że auto ma przejechane ponad 350 000tyś/km. Co o tym sądzicie?
No widzisz, sprawdził ktoś auto, okazało się, że ma jednak inny przebieg, czy miał zabronione sprawdzenie przed kupnem? Nie. Nie wiem u kogo chciał kupić, ale u Pana Andrzeja zanim auto przyjeżdża do Polski, jest sprawdzane po VIN-ie, w ASO, sprawdzana jest historia i przebieg. Podejrzewam, że to nie działo się u p. Andrzeja, a jeśli nawet tak, to przy takiej ilości aut, które sprowadza mogło się trafić auto takie jak opisałeś, przecież nie zawsze jest możliwość "prześwietlenia" auta na wskroś.
Tam nie ma P. Mateusza, tylko jest p. Mariusz.
Napisz konkretnie z kim rozmawiał ten ktoś, u kogo był, bo LukasCar to są dwie odrębne firmy i pisząc ogólnikowo na pewno krzywdzi się jedną ze stron LukasCaru.
Waldek i Ewa

Gabrielo Vel satis
Forumowicz
Posty: 624
Rejestracja: 17 gru 2016, 07:05
Skąd: KUTNO
Rok: 2005
Silnik: 2.0T
Drugie auto: Renault Megane RS

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: Gabrielo Vel satis » 01 cze 2017, 22:08

Czytałem to ostrzeżenie na forum renault vel satis lub laguna. Było napisane Lukas Car Płock,a czy to był Pan Mariusz,czy Andrzej nie wiem. Uważam,że jeśli sprzedający podchodzi uczciwie do kupujących,to ten komentarz nie robi żadnej ujmy komisowi Lukas Car. Poza tym jeżeli ktoś zajmuje się zawodowo sprzedażą samochodów,to jego obowiązkiem jest sprawdzić auto pod każdym kątem.aby uwiarygodnić historię. Podając treść ogłoszenia i opisując auto robi to się na własną odpowiedzialność.

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: milimetr58 » 02 cze 2017, 20:19

Ja tam nie mam zamiaru wykłócać się tutaj, ale podaj link do auta, albo VIN i zobaczymy. Na zasadzie jeden powiedział, drugi przekręcił itp można napisać wszystko. Nie bronie żadnej ze stron, ale sam się przekonałem na "prawdziwe" informacje od forumowiczów, więc biorę też i na nie poprawkę. Nie mówię, że tak nie było, ale na forach są też osoby, które handlują autami i robią krecią robotę innym, więc ja uważam temat za zakończony. Chciałbym dodać, że właśnie syn mój i kolega z pracy kupili u p. Andrzeja auta i wszystko jest ok, lstan liczników zgodny, serwis robiony do chwili obecnej z wpisami w ASO, więc jak widać wszystko można sprawdzić jak się chce. Kończę dyskusję na ten temat, bo uważam ją za bezsensowną i na podstawie jednego wpisu gdzieś tam nie mam zamiaru wyciągać żadnych wniosków. Każdy ma prawo do swojego zdania, ja je wyraziłem.
Waldek i Ewa

maestro
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2017, 21:45
Skąd: Łask/Bremen
Rok: 2005
Silnik: 3.5 V6

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: maestro » 03 cze 2017, 21:34

Alo ;)

Jako ze miałem kiedyś Vela 3.5 polifta w initialce mam możliwość nabyć go z powrotem od osoby która kupiła go ode mnie ;) Auto ma prawie 300tys przebiegu, przy 230tys silnik rozłożony był na śrubki (przegrzanie), zregenerowany konwerter i auto było jak marzenie.

Przymierzam się do niego, jeżeli nie ten egzemplarz to szukam tylko 2.0T ale też wybór zaden. No i tylko 2005->. Initiale :)

p. Andrzej warty zachodu? A może Espace 2.0T? :)

Awatar użytkownika
milimetr58
Klubowicz
Posty: 768
Rejestracja: 07 gru 2016, 17:02
Skąd: Łódź
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: VelSatis 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: milimetr58 » 04 cze 2017, 05:42

maestro pisze:Alo ;)

Jako ze miałem kiedyś Vela 3.5 polifta w initialce mam możliwość nabyć go z powrotem od osoby która kupiła go ode mnie ;) Auto ma prawie 300tys przebiegu, przy 230tys silnik rozłożony był na śrubki (przegrzanie), zregenerowany konwerter i auto było jak marzenie.

Przymierzam się do niego, jeżeli nie ten egzemplarz to szukam tylko 2.0T ale też wybór zaden. No i tylko 2005->. Initiale :)

p. Andrzej warty zachodu? A może Espace 2.0T? :)
Tak, Pan Andrzej wart zachodu, właśnie w piątek sprzedał fajnego VelSatisa, byłem, widziałem, ponieważ w tym samym czasie syn mój kupował u niego auto.
Ostatnio jeden z kolegów z forum też kupił VelSatisa u p. Andrzeja, kolega @BJ. Niech się wypowie :)
Waldek i Ewa

Awatar użytkownika
sasio
Administrator
Posty: 1175
Rejestracja: 28 lis 2016, 18:48
Skąd: Szczecinek
Rok: 2002
Silnik: 2.0T

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: sasio » 04 cze 2017, 07:10

Maestro kupuj swojego Vela:)
Ten kolor....
VelSatisem się nie jeździ.
VelSatisem się podróżuje!

BJ
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 21 lut 2017, 23:16
Skąd: Września
Rok: 2006
Silnik: 2.0T
Drugie auto: Seicento Young '99

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: BJ » 04 cze 2017, 11:31

Kupno auta tylko u p. Andrzeja. Znawca jakich mało. Zawsze dotrzymuje słowa. Nie wypuści klienta niezadowolonego. Na życzenie klienta pełen serwis przez najlepszego mechanika do tych aut. Po kupnie można liczyć na "po sprzedażową obsługę". Można dzwonić i pytać o wszystko. P. Andrzej sam dzwoni i pyta jak auto i jakie wrażenia. Polecam! :D

Gabrielo Vel satis
Forumowicz
Posty: 624
Rejestracja: 17 gru 2016, 07:05
Skąd: KUTNO
Rok: 2005
Silnik: 2.0T
Drugie auto: Renault Megane RS

Re: Lukas Car - Płock - Opinie

Post autor: Gabrielo Vel satis » 04 cze 2017, 12:14

Jeśli ktoś ma ochotę poznać opinie o komisie Lukas Car Płock.Proponuję wpisać w google-Forum Renault Espace Zobacz wątek-Opinie o Lukas Car Płock. A także-Komis Lukas Car Płock Forum Renault Espace i Awantime-Klub. Każdy może wyciągnąć dla siebie jakieś wnioski.

ODPOWIEDZ